Apie mus

Apie mus

Pro „Senąją Baldinę“ kasdien pravažiuoja daugelis kretingiškių, taip pat miesto svečių, vykstančių į, ar iš Klaipėdos, tačiau užsukę į vidų lankytojai dažnai nustemba, išvydę tokį didelį įvairių minkštų bei korpusinių baldų pasirinkimą. Didžiulė ekspozicija, galimybė nusipirktą baldą vežtis namo iš karto, palankios sąlygos pirkti išsimokėtinai – tai tik kelios priežastys, dėl kurių mūsų parduotuvė sėkmingai gyvuoja jau daugelį metų, palaipsniui pritraukdama vis daugiau pirkėjų iš visos Lietuvos.

Bene didžiausias parduotuvės privalumas – išskirtinai žemos baldų kainos. Artimai bendradarbiaudami su gamintojais, galime baldus gauti pigiau nei kiti pardavėjai, todėl ir pirkėjui pateikiame patrauklesnius pasiūlymus. Taip pat, garantuodami žemiausią kainą, pažadame pirkėjui, radusiam tą pačią prekę kitur už mažesnę kainą, pasiūlyti dar geresnį sandorį.

Pas mus galite išsirinkti čiužinius bei atnčiužinius gamintojo kainomis, korpusinius bei minkštus svetainės, miegamojo baldus, virtuvės bei valgomojo komplektus, prieškambario baldus, lentynas ir dar daug įvairiausių prekių, skirtų jūsų namų interjerui.

„Senosios Baldinės“ pagrindinis darbo principas yra duoti pirkėjui tai, kas jam reikalingiausia. Remdamiesi šiuo principu, kasmet ieškome naujų, modernesnių sprendimų jūsų namams, pristatome juos savo parduotuvėje, priimtiniausiomis kainomis.

„Senąją Baldinę“ rasite Kretingoje, Klaipėdos g. 131B.

Rašykite mums
Loading...