APIE MUS

Mes jau virš 23-iejų metų džiuginame savo klientus stilingais ir kokybiškais baldų bei čiužinių sprendimais jų namuose. Turime platų virtuvės komplektų, korpusinių ir minkštų baldų bei čiužinių pasirinkimą penkiuose mūsų salonuose: Klaipėdoje, Šilutėje, Kretingoje, Šilalėje ir Tauragėje. Esame įvertinti „Stipriausi Lietuvoje“ apdovanojimu bei puikiais klientų atsiliepimais.

Norėdami jums pateikti geriausią kokybę už prieinamiausią kainą, vežamės baldus iš Europos, atsirinkę tik pačias geriausias medžiagas, išsaugodami medžio, metalo ir kitų medžiagų tvirtumą bei autentiškumą. Minkšti baldai siuvami iš audinių, draugiškų vaikams, augintiniams ir aplinkai, užtikrinant ilgaamžiškumą ir prisidedant prie mažesnio aplinkos teršimo.

Tik pas mus galite gauti įvairius standartinių ir nestandartinių baldų pasiūlymus, pagal visus jūsų poreikius ir pageidavimus. Maloniai jus pakonsultuotume penkiuose mūsų salonuose arba bendruoju telefonu +370 609 72222. Jei norite apsipirkti internetinėje svetainėje ir turite klausimų, kreipkitės bendruoju telefonu paspaudę skaičių „6” arba numeriu +370 609 01 642.

Ačiū, kad esate su mumis!