Nuo 669.00 

“Senoji Baldinė” prekiaujanti jau 23 metus pristato miegamojo lovą “ALT8M”, kuri puikiai derės tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere. Ši lova yra pagaminta Lietuvoje iš aukščiausios kokybės medžiagų bei audinių

Galimi net 4 dydžių lovų pasirinkimai: 120, 140, 160 ir 180 cm pločio bei 200 cm ilgio. Lovos aukštis yra 36 centimetrų, todėl pasirinkus bet kokį čiužinį – bus patogu pakilti iš lovos. Na, o čiužinį galite rinktis bet kokį – poroloninį ar spyruoklinį, kadangi 5,5 cm grotelių tarpas užtikrina, kad čiužinys mažiau išsigulės ar išsibanguos, nei su retomis grotelėmis.

Lovą taip pat patogiai pakelsite su modernia rankenėle ir tvirtu pakėlimo mechanizmu, kuris užtikrins, kad pakėlus šį mechanizmą galėsite saugiai susidėti daiktus, o jame esantis dujinis mechanizmas leis net ir sunkiausia čiužinį lengvai atkelti. Lovos ilgaamžiškumą užtikrina medinės grotelės ir medinis grotelių korpusas, kuris pasitarnaus kasdieniniame naudojime. Taip pat šios lovos patalynės dėžė yra sutvirtinta, tad galėsite joje patalpinti ne tik patalynę, bet ir sunkesnius daiktus. Įsigijus šia lovą, galėsite džiaugtis gražiu ir moderniai išsiuvinėtu lovos atlošu, į kurį bus patogu atsiremti, skaitant knygą, prieš miegą.

Ši lova yra parduodama jau su pakėlimo mechanizmu, todėl už jį papildomai mokėti nereikės. Džiaukitės geru ir kokybišku miegu ir šią lovą įsigykite jau šiandien!

Jei norite ją pamatyti gyvai, kviečiame į mūsų fizines parduotuves Klaipėdoje, Kretingoje, Šilutėje, Šilalėje ir Tauragėje Kontaktai – senojibaldine.lt

Domina prekė?

Klauskite apie šią prekę.

Klausti
Išvalyti
Produkto kodas: ALST L-3 LOVA 160 CM Kategorija: