Kaip pirkti senojibaldine.lt?

Pristatymas perkant internetu

Savo klientams siūlome vieną greičiausių rinkoje pristatymo terminų. Pasirinktai prekei esant sandėlyje ar ekspozicijoje – pristatysime per 7 darbo dienas. (esant galimybėms šį terminą galime dar labiau sutrumpinti). Baldus dažniausiai galime pristatyti klientams patogiu metu, prieš tai – suderinus tinkamą laiką. Jei prekės sandėlyje nėra, pristatymo terminas – 30 d.

  • Pristatymo kaina į nurodytus miestus (Mažeikiai, Skuodas, Telšiai, Gargždai, Palanga, ir kiti likusieji) – 25€, Kretingoje , Klaipėdoje , Šilutėje, Šilalėje, Tauragėje – 15€.
  • Baldus pristatome tik savo transportu– saugojame ir rūpinamės pakuotėmis, patys esame atsakingi už baldus tol, kol jie saugiai pasiekia Jū namus.
  • Visus užsakymus, kai jie atvyksta pas mus, galite nemokamai atsiimti iš sandėlio-ekspozicijos Kretingoje, Klaipėdoje , Šilutėje, Šilalėje, Tauragėje.
  • Už papildomą mokestį kurjeris gali sunešti baldus iki jūsų buto/namo (jei yra galimybė). Kretingoje, Klaipėdoje ir Šilutėje, Šilalėje, Tauragėje.
  • Baldai dažniausiai pristatomi nesurinkti, dėžėse, bet prie baldų yra pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra.

Viena diena prieš baldų pristatymą susisiekiame su klientu suderinti pristatymo laiką.

Prekių pristatymas į Kuršių Neriją gali užtrukti ilgesnį terminą ir papildomus mokesčius nei jis nurodyta. Jei turite galimybę, baldus greičiau galite atsiimti nuo perkėlos, kai baldai būna vežami Klaipėdoje. Apie terminus informuojame kiekvienu atveju atskirai.

Prekių aprašyme dažniausiai nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ar patvirtinamas suderinus telefonu. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu ir sms žinute.

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes patikrinkite prekių būklę bei pasirašykite perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo – priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimus ar prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente.

Jei pažeidimus ir kitus neatitikimus pastebėjote vėliau, paskambinkite mums: +370 (677) 59901 arba parašykite senoji.baldine@gmail.com.

Baldų surinkimo paslauga

Šiuo metu baldų surinkimo paslaugą teikiame Kretingoje , Šilutėje, Klaipėdoje, Šilalėje, Tauragėje už papildomą mokestį.

Pristatymas į užsienį

Nepristatome.