Nuo 489.00 

“Senoji Baldinė” prekiaujanti jau 23 metus pristato naujausią lovų kolekciją “VERON1” iš Ukrainos, pagaminta iš aukščiausių kokybės medžiagų bei audinių.

Galimi net 3 dydžių lovų pasirinkimai: 140, 160 ir 180 cm pločio bei 200 cm ilgio. Lovos kojelės yra 3,5 cm, todėl plaunant grindis, nenutepsite audinio. Lovos aukštis yra 35,5 centimetrų, todėl pasirinkus bet kokį čiužinį – bus patogu pakilti iš lovos. Na, o čiužinį galite rinktis bet kokį – poroloninį ar spyruoklinį, kadangi 5,5 cm grotelių tarpas užtikrina, kad čiužinys mažiau išsigulės ar išsibanguos, nei su retomis grotelėmis.

Lovą taip pat patogiai pakelsite su modernia rankenėle ir tvirtu dujiniu pakėlimo mechanizmu, kuris užtikrins, kad pakėlus šį mechanizmą galėsite saugiai susidėti daiktus, o jame esančios lanksčios spyruoklės leis net ir sunkiausia čiužinį lengvai atkelti su šiuo mechanizmu. Lovos ilgaamžiškumą užtikrina medinės grotelės ir metalinis grotelių korpusas, kuris pasitarnaus kasdieniniame naudojime. Įsigijus šia lovą, galėsite džiaugtis minkštomis pagalvėmis, kurių padėtį galėsite koreguoti pagal savo pageidavimus – atlenksite arba paliksite įprastinėje pozicijoje.

Ši lova yra parduodama jau su dujiniu pakėlimo mechanizmu, todėl už jį papildomai mokėti nereikės. Džiaukitės geru ir kokybišku miegu ir šią lovą įsigykite jau šiandien!

Jei norite ją pamatyti gyvai, kviečiame į mūsų fizines parduotuves Klaipėdoje, Kretingoje, Šilutėje, Šilalėje ir Tauragėje

 

Pagrindinė ir papildomos nuotraukos parodo baldo funkcionalumą.

Spalvą ir lovos dydį rinkitės žemiau po mygtuku “Klausti”

 

Domina prekė?

Klauskite apie šią prekę.

Klausti
Išvalyti
Produkto kodas: UMA VERONA LOVA Kategorija: