Kada ir kodėl verta keisti čiužinį?

Jeigu atsikėlus ryte jaučiate maudimą ar nedidelį skausmą nugaros, pečių ar juosmens srityje, jei miegate prastai ir nepatogiai, jei vargina alergija – pats laikas keist čiužinį. Užsukę į parduotuvę „Senoji baldinė“, kurioje ypač gausus įvairių čiužinių ir antčiužinių pasirinkimas, be vargo galėsite išsirinkti sau tinkantį čiužinį.

Čiužinys gali susidėvėti dėl daugelio priežasčių: medžiagos, naudojamos gamyboje, su laiku „sensta“, susidėvi ir nebegrįžta į pradinę padėtį (atsiranda duobės ar įdubimai), viršijamas leistinas svoris, netinkamas čiužinio pagrindas, šokinėja vaikai…

„Kad čiužinys ilgiau tarnautų, reikia parinkti tinkamą minkštumą, atkreipti dėmesį, kad čiužinys būtų pritaikytas jūsų svoriui, kad čiužiniui būtų tinkamas lovos pagrindas (dažnai čiužiniai sugadinami, kai yra netinkamas lovos pagrindas), čiužinio audinys ir priedai“, – teigė „Senosios baldinės“ čiužinių gamintojas Saulius Miceika, patardamas nesirinkti pigiausių čiužinių, kurie gaminami iš 100 proc. poliesterio, nes šis audinys sunkiau šalina drėgmę bei šilumą.

Renkantis čiužinį vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kad jis būtų pagamintas iš natūralaus pluošto: bambuko plaušo, medvilnės, lino. Tokie audiniai patvaresni, geriau šalina šilumą ir drėgmę, juos lengviau prižiūrėti, o, be to, juose miegoti komfortiškiau. „Audiniai, praturtinti bambuko pluoštu ar sidabro jonais, nepalankūs daugintis bakterijoms, todėl ilgiau lieka švarūs ir higieniški“, – kalbėjo S. Miceika.

Parduotuvėje „Senoji baldinė“ visada išsirinksite tinkamą čiužinį ar antčiužinį. Čia nuolatos atnaujinamas prekių asortimentas, kad būtų galima įtikti net ir išrankiausiam klientui. Prekes galima įsigyti ir nemokamu lizingu.